Life Science Open Space 2015

Life Science Open Space to spotkanie profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii i innowacji dla zdrowia i jakości życia. To forum współpracy w ramach Inteligentnej Specjalizacji Nauki o Życiu.

więcej »

Targi komponentów elektronicznych TAITRONICS, 6-9 października 2015 r., Tajawan

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza w imieniu Taiwan Trade Center Warsaw do udziału w targach TAITRONICS, które odbędą się w Nangang Exhibition Hall w Tajpej, w dniach 6-9 października 2015 r.

więcej »

Sesja spotkań biznesowych dla reprezentantów klastrów / sieci biznesowych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli klastrów / sieci biznesowych działających w szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej do udziału w sesji spotkań, które odbędą się podczas wystawy EXPO Mediolan 2015, w dniach 5-6 października br. w Mediolanie.

więcej »

Pełne Innowacji Mazowsze - kolejni mogą sięgać po tytuł innowatora

Przedsiębiorcy i młodzi naukowcy znów mają możliwość pochwalenia się swoją pomysłowością. Ruszyła VII edycja konkursu Innowator Mazowsza. Poza nagrodami pieniężnymi laureaci mogą liczyć na nagrody ufundowane przez partnerów konkursu. Dotychczasowe edycje pozwoliły wyłonić w sumie 32 wybitnych naukowców i 21 firm odważnie inwestujących w innowacyjne rozwiązania.

więcej »

Impreza klastrowa w Kopenhadze

W dniach 17-18 września 2015 r. w Kopenhadze odbędzie się konferencja z udziałem przedstawicieli klastrów i sieci MSP zainteresowanych poszukiwaniem możliwości współpracy i realizacji wspólnych projektów.

więcej »

Konferencja: „Śląskie potencjały: ICT – technologie dla miast przyszłości”

Konferencja: „Śląskie potencjały: ICT – technologie dla miast przyszłości”, organizowana w ramach "Sieci Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych", odbędzie w 16 września w Chorzowie.

więcej »

HugeThing.vc – czyli potwór wraca

Jesienią startuje HugeThing.vc – trzytygodniowy program preakceleracyjny dla osób i zespołów z całej Polski, posiadających ciekawy pomysł na biznes. Program realizowany jest przez SpeedUp Venture Capital Group we współpracy z zagranicznymi programami akceleracyjnymi, w tym z 500 Startups. Rekrutacja ruszyła 31 sierpnia i potrwa tylko do 10-go września.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2015 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości