IV Targi IT Future Expo - poznaj nowinki i technologie IT. Rozwijaj firmę i wyprzedź konkurencję!

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce, już 8 Września 2016 na Stadionie PGE Narodowy! Będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

więcej »

Bydgoszcz europejską stolicą Design Thinking

Już po raz trzeci Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (22.06 - 26.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking.

więcej »

Giełda kooperacyjna E2Tech4Cities podczas EU Sustainable Energy Week, 17 czerwca 2016 r., Bruksela

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza firmy działające w branży zrównoważonego budownictwa i energii do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 17 czerwca 2016 r. przy okazji EU Sustainable Energy Week w Brukseli.

więcej »

9. edycja Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG® 2016

W dniach 14-15 czerwca 2016 roku odbędą się kolejne, 9. Międzynarodowe Targi INTARG, Ponad 200 wystawców (jednostki sfery nauki, przedsiębiorstwa innowacyjne sektora MŚP oraz duże przedsiębiorstwa, producenci i oferenci innowacyjnych produktów, technologii i usług rynkowych, jak również instytucje otoczenia biznesu ...

więcej »

Polsko-Fińskie Forum Innowacyjne “Research and Innovation: a Powerful Tool for Company Growth"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Polsko-Fińskim Forum Innowacyjnym, ktore odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2016 r. w Helsinkach. Forum Zostanie zorganizowane prze Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP we współpracy z fińskimi i polskimi partnerami.

więcej »

Rejestracje na Drugie Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji 8 czerwca 2016, AGH, Kraków

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) organizują w dniu 8 czerwca br. drugą edycję Polsko-Francuskiego Forum Nauki i Innowacji, która odbędzie się w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (AGH).

więcej »

Konferencja „Finanse przedsiębiorstwa rodzinnego. Dywersyfikacja źródeł finansowania w kontekście pozyskiwania środków na innowacje w perspektywie 2014-2020”

Zapraszamy na konferencję „Finanse przedsiębiorstwa rodzinnego. Dywersyfikacja źródeł finansowania w kontekście pozyskiwania środków na innowacje w perspektywie 2014-2020”, która odbędzie się w dniu 2 czerwca br. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego, przy ul. Miodowej 14.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości