II Kongres E(x)plory: Innowacje – do przodu, czyli którędy?

Czy możemy w Polsce wytworzyć klimat dla innowacji, podobny do tego w Izraelu? Czy innowacyjne pomysły lepiej rozwijać w naszym kraju, czy za granicą? Czego inwestorzy szukają w innowatorach?

więcej »

Nowe kontakty biznesowe podczas międzynarodowej giełdy kooperacyjnej dla firm z branży metalowej, morskiej i chemicznej w Szczecinie

Już 19 listopada br. w Szczecinie organizowana będzie międzynarodowa giełda kooperacyjna Industrial Bridge 2015. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie, które łączy polskie i zagraniczne firmy oraz badaczy z sektora przemysłowego, głównie z branży metalowej/stalowej, chemicznej i morskiej.

więcej »

Rusza Alfa School – bezpłatne spotkania z ekspertami dla naukowców i innowatorów

Już 29 października, w gdańskim STARTERZE spotkają się dwa światy. Z jednej strony staną ambitni naukowcy. Z drugiej - inwestorzy i praktycy biznesu wspierani przez NCBiR. Cel jest prosty, podzielenie się praktycznym doświadczeniem, networking oraz znalezienie projektów naukowych, w które fundusze inwestycyjne skupione wokół programu NCBR, BRIdge Alfa, będą mogły zainwestować nawet 1 mln złotych.

więcej »

Jak nowoczesne technologie wspierają inteligentne specjalizacje?

Nowe technologie wsparciem inteligentnych specjalizacji to temat przewodni III Kongresu Profesjonalistów IT w Rzeszowie. To najpopularniejsze w Polsce spotkanie łączy sprawdzonych dostawców technologii informatycznych z przedstawicielami biznesu: kadrą zarządzającą i osobami decyzyjnymi w kwestiach IT.

więcej »

7 Międzynarodowe Forum Gospodarcze Chemika Expo 2015

Wykorzystanie odpadów i bioimmobilizacja będą wiodącymi tematami 7. Międzynarodowego Forum Gospodarczego Chemika Expo 2015. Jego uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami z całej Europy.

więcej »

Rozpoczęła się rekrutacja do 2. edycji "3-Day Bioentrepreneurship Crash Course"

Ośrodek Transferu Technologii BioTech-IP zaprasza doktorantów i naukowców z całej Polski do udziału w drugiej edycji bezpłatnego kursu z podstaw bioprzedsiębiorczości pt. "3-Day Bioentrepreneurship Crash Course", który odbędzie się w dniach 20-22 października 2015 r. w Warszawie.

więcej »

Konkurs Technotalent 2015

Jeśli tworzysz lub masz pomysły na innowacyjny projekt weź udział w Konkursie Technotalent 2015. Uczestnikami konkursu mogą być osoby w wieku od 18 do 30 lat związane z regionem północno-wschodniej Polski, które zrealizowały, realizują lub mają ciekawy pomysł na projekt z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2015 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości