Giełda kooperacyjna dla branży IT na targach conhIT, 20 kwietnia 2016, Berlin, Niemcy

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej conhIT Business Meetings 2016 przeznaczonej dla przedsiębiorstw branży IT wyspecjalizowanych w usługach i produktach dla sektora medycznego, która odbędzie się w dniu 20.04.2016 r. w trakcie targów cohnIT w Berlinie w Niemczech.

więcej »

Giełda kooperacyjna podczas NanoIsrael 2016, 22-23 lutego 2016 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która zostanie zorganizowana podczas konferencji i targów NanoIsrael 2016 w Tel Awiwie. NanoIsrael to odbywająca się co 2 lata konferencja, obejmująca też część wystawienniczą, przyciągająca ponad 1000 przedstawicieli z branży nanotechnologii.

więcej »

Design Thinking MeetUp Katowice #2

Design Thinking MeetUp Katowice to nieformalne, wieczorne spotkanie ludzi, którzy interesują się tworzeniem innowacyjnych produktów i usług. W trakcie całego wieczoru można posłuchać inspirujących wykładów, poznać nowe narzędzia pracy zespołowej nad pomysłami i podyskutować z innymi uczestnikami o swoich wyzwaniach czy pomysłach.

więcej »

Meet Biotech - Boost Biotech #4 LUBLIN

Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w Lublinie. W trakcie spotkania nasi goście opowiedzą o tym jak znaleźli się w biotechnologii, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między wszystkimi uczestnikami spotkań.

więcej »

European Digital City Index – ranking wsparcia przedsiębiorczości cyfrowej

European Digital City Index przedstawia warunki rozwoju dla firm z branży cyfrowej w największych europejskich miastach. W zestawieniu uwzględniona została również Warszawa. Ranking został przygotowany przez brytyjską organizację Nesta, w ramach Europejskiego Forum Cyfrowego.

więcej »

Ruszyła IV edycja „Szkoły dla Eksportera” sieci Enterprise Europe Network i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Pięć nowych filmów szkoleniowych pomoże małym i średnim przedsiębiorcom poszerzyć wiedzę o praktycznych aspektach ekspansji na zagraniczne rynki. W tegorocznej edycji „Szkoły dla Eksportera” zostały poruszone kwestie dotyczące ...

więcej »

Rozmowa: „Czy Polacy są przygotowani do zarabiania dużych pieniędzy?”

Działają w Polsce dopiero od 2004 roku, a już mogą pochwalić się licznymi sukcesami. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości pomagają kolejnym młodym Polakom zaistnieć w świecie biznesu. O tym czym są startupy, jakie problemy mają młodzi przedsiębiorcy i w jakich branżach można osiągnąć sukces mówi w rozmowie Sebastian Kolisz, Partner Zarządzający AIP w Polsce Południowo-Wschodniej.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości