Targi komponentów elektronicznych TAITRONICS, 6-9 października 2015 r., Tajawan

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza w imieniu Taiwan Trade Center Warsaw do udziału w targach TAITRONICS, które odbędą się w Nangang Exhibition Hall w Tajpej, w dniach 6-9 października 2015 r.

więcej »

Start-upie, zaprezentuj się na największych targach zbrojeniowych w Europie!

Serdecznie zapraszamy beneficjentów POIG do udziału w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 1-4 września 2015 r. w Kielcach i służy prezentacji najnowszych zdobyczy technologii w dziedzinie obronności.

więcej »

Nabór wniosków o udzielenie wsparcia w ramach programu Wsparcie na uzyskanie grantu w 2015r. - II runda

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza II rundę naboru wniosków w ramach IV edycji programu Wsparcie na uzyskanie grantu. Celem programu jest zwiększenie innowacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorców przez dofinansowanie ich udziału w międzynarodowych programach innowacyjnych.

więcej »

2. runda Programu Wsparcie na uzyskanie grantu – edycja 2015 r.

Nabór wniosków w ramach 2. rundy 2015 trwa od dnia 06 lipca 2015 r. do dnia 5 sierpnia 2015 r. do godz. 16.00. Termin może ulec skróceniu w przypadku wyczerpania budżetu Programu lub wydłużeniu w razie potrzeby.

więcej »

Engineering Innovative Products: A Practical Experience

Engineering Innovative Products: A Practical Experience („Projektowanie innowacyjnych produktów. Podejście praktyczne”) to podręcznik dla czytelników pragnących pogłębić wiedzę o tworzeniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów. Książkę można uznać za swego rodzaju podręcznik dla studentów ostatnich lat na uczelniach technicznych, którzy zamierzają poszerzyć swoją wiedzę ...

więcej »

Zwinna firma dwóch prędkości

Upadek banku Lehman Brothers stał się symboliczną cezurą kończącą dwie dekady wzrostu konsumpcji w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dla producentów – sprzętu elektronicznego, ubrań, żywności – było to 20 lat żniw. Sprzedaż rosła, napędzając inwestycje i zatrudnienie; wraz z rozwojem linii produktowych zwiększało się zapotrzebowanie na menedżerów.

więcej »

Pozwólmy ludziom zarabiać

Przez dziesiątki lat gremia odpowiedzialne za politykę społeczną na całym świecie zastanawiały się nad skutecznymi sposobami przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu. Kraje Unii Europejskiej po latach testów i wymiany doświadczeń doszły do wniosku, że najlepszą formą terapii i integracji jest praca.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2015 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości