Polsko-niemiecka giełda kooperacyjna

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Konsulat Generalny RP w Kolonii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, oraz ZENIT GmbH zaprasza do udziału w polsko-niemieckiej giełdzie kooperacyjnej która odbędzie się 20 września 2016 r. w Kolonii w Niemczech.

więcej »

Zapraszamy na XVI Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Już po raz szesnasty zapraszamy na organizowane przez PARP, Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które odbędzie się 14 i 15 września br. na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Pod adresem www.forummsp.parp.gov.pl została uruchomiona rejestracja dla uczestników.

więcej »

Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców kończy swoje funkcjonowanie przy PARP

Uprzejmie informujemy, iż Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT” będzie funkcjonował w obecnej formule do 25 sierpnia br. Związane jest to z połączeniem z portalem biznes.gov.pl, prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju, które będzie kontynuowało działania e-PUNKTU.

więcej »

Rząd przyjął tzw. małą ustawę o innowacyjności

Rada Ministrów 16 sierpnia br. przyjęła projekt tzw. „małej ustawy o innowacyjności”, która przewiduje wprowadzenie pakietu rozwiązań, w szczególności nowych instrumentów podatkowych, promujących wdrażanie innowacji. Regulacje dotyczą zmian w niektórych ustawach, określających warunki prowadzenia działalności innowacyjnej ...

więcej »

Design4Enterprises - weź udział w polskiej edycji programu, który uczy projektowania w biznesie w 29 krajach!

Design i projektowanie to obecnie podstawowe punkty odniesienia dla praktycznie wszystkich nowych produktów i usług, a tym samym klucz do sukcesu europejskich firm. Zapraszamy więc przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w międzynarodowym projekcie rozwoju kompetencji w zakresie design management.

więcej »

IV Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

IT Future Expo to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży.

więcej »

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania - Bony na Innowacje dla MŚP

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza Przedsiębiorców w ostatnią środę miesiąca, 31 sierpnia 2016 r. na godz. 10:00 , na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania przeznaczonego na realizację projektów obejmujących zakup od wykonawcy usługi polegającej ...

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości