Czas na kolejnych „clipsterów”!

Gdańska przestrzeń kreatywnych idei rozwija się! Clipster poszukuje kolejnych osób, które dołączą do powstałej we wrześniu społeczności. Twórcy przedsięwzięcia zapraszają wszystkich poszukujących nowej drogi do rozwoju siebie lub swojego pomysłu przy wsparciu tutorów oraz w otoczeniu aktywnie działających, kreatywnych i twórczych osób. Rekrutacja zakończy się 15 stycznia 2016 roku.

więcej »

Giełda kooperacyjna podczas targów CES, 4-5 stycznia 2016 r., Las Vegas, USA

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 4-5 stycznia 2016 r., w Las Vegas, USA przy okazji największych na świecie targów elektroniki i nowych technologii Consumer Electronics Show (CES).

więcej »

Guru biomedycznego obrazowania w LPNT

Już 9 grudnia w Lubelskim Parku Naukowo–Technologicznym odbędzie się wydarzenie Lublin Innovation Days. Wśród prelegentów będzie między innymi światowej sławy naukowiec-innowator-przedsiębiorca-pionier-wizjoner, prof. dr hab. inż. Wiesław L. Nowiński, autor atlasów mózgu i laureat w kategorii „Całokształt twórczości” Europejskiego Wynalazcy Roku 2014 organizowanym przez Europejski Urząd Patentowy.

więcej »

II Kongres E(x)plory: Innowacje – do przodu, czyli którędy?

Czy w Polsce można realizować badania naukowe na satysfakcjonującym poziomie? Czy instytucje naukowe mogą skłonić do powrotu Polaków studiujących i realizujących badania zagranicą? Dlaczego wielu innowatorów nie decyduje się na założenie startupu w Polsce?

więcej »

II Kongres E(x)plory: Innowacje – do przodu, czyli którędy?

Czy możemy w Polsce wytworzyć klimat dla innowacji, podobny do tego w Izraelu? Czy innowacyjne pomysły lepiej rozwijać w naszym kraju, czy za granicą? Czego inwestorzy szukają w innowatorach?

więcej »

Konferencja pt. „Determinanty rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Forum ludzi, którym się udało”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt. „Determinanty rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Forum ludzi, którym się udało”, która odbędzie się 1 grudnia br. w Gorlicach. Do udziału w spotkaniu zapraszamy każdego, któremu bliska jest Małopolska, a szczególnie ziemia sądecka i gorlicka.

więcej »

Galileo – perspektywa dla biznesu

Czas na przedsiębiorczość w wykorzystaniu przekazu satelitarnego. Kosmos to na razie wielka inwestycja. Ale się opłaci, bo przynosi innowacyjne technologie, coraz większe udogodnienia dla organizacji i osób oraz zyski dla firm. Warto w tym uczestniczyć.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2015 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości